spinner-it
270a0079_1 Дмитро Таранін

Дмитро Таранін

Бізнес-аналітик у компанії CS ltd

Куратор напрямку по аналітиці дистанційного (інтернет- і мобільного-) банкінгу для приватних клієнтів. Куратор напрямку по аналітиці мобільного банкінгу для приватних і корпоративних клієнтів. Займає позицію бізнес-аналітика в компанії CS ltd. У команді виконує роль куратора напрямку з аналітики дистанційного (інтернет- і мобільного) банкінгу для приватних і корпоративних клієнтів.

 

Брав участь більш ніж в 100 IT-проектах, в половині з них займаючи роль бізнес-аналітика. Є багатий досвід розробки: від маленьких e-commerce сайтів до промислових ERP-систем та інтернет-банкінгів з інтеграцією зовнішніх і внутрішніх систем замовника. Серед зовнішніх систем можна виділити такі платіжні системи, як PayPal, LiqPay, Portmone, IPAY і інші, на зразок eHealth, АБС і ін.

 

Брав участь в проектах по розробці ПЗ на позиціях: PM, QA, системний аналітик, системний архітектор, веб-розробник, UX-аналітик. Додаткові навички та компетенції: BPMN, IDEF0, UML, прототипування, створення warframe, документування за стандартами ITIL і ін., Досвід в розробці ПЗ з використанням PHP, Python, JavaScript, NodeJS, SQL, PL / SQL.

 

У навчанні студентів дотримується головного принципу - навчання повинно будуватися на практичних прикладах і заняттях. Тільки практика і осмислення пережитого досвіду робить людину професіоналом своєї справи. Головною мотивацією до викладання вважає професійні успіхи та досягнення своїх учнів.