spinner-it

Курс JavaScript (базовий)

Створіть свою першу інтерактивну web-сторінку

СТАРТ
19.10.2021
ЧАС
21 год.
по 2-3 рази на тиждень
з 19:00 до 22:00
ЦІНА
5000 3250 грн
Для юр. осіб ціна вказана без ПДВ
Оплата частинами:
2850грн x2
Про курс

JavaScript використовується для того, аби зробити ресурс привабливішим і живішим. Керування мультимедіа, анімовані зображення, вигулькові вікна та інші інтерактивні елементи — це її заслуга. JavaScript постійно вдосконалюється та залишається єдиною мовою програмування для браузерів, що робить її перспективною та затребуваною.

 

Якщо ви плануєте розвиватися у веб-розробці  — без вивчення JavaScript не обійтися. Окрім того, це вдалий вибір для новачків, адже мова є достатньо простою, утім вона містить усі необхідні фундаментальні поняття.

 

Після завершення курсу ти розбиратимешся в інструментах JavaScript, навчишся додавати візуальні ефекти на веб-сторінки, а також працювати з консоллю розробника та перевіряти код на предмет помилок. Курс підготує тебе до подальшого поглибленого вивчення JavaScript.

Для кого даний курс
1
Ви вже стикалися з JavaScript,
і хочете освіжити знання, аби приступити до поглибленого курсу
2
Ви хочете змінити сферу діяльності,
перевчитися й отримати перспективну IT-професію
3
Ви знайомі з основами HTML та CSS,
і хочете продовжити розвиватися в галузі Front-end
4
Ви — самоук,
який хоче систематизувати знання та отримати практику на реальних проектах
Чому ви навчитеся?
1. Розбиратися в основних інструментах JavaScript
2. Розуміти структуру JavaScript та логіку робочого процесу під час розробки додатку
3. Працювати з консоллю розробника та перевіряти код на наявність помилок
4. Створювати інтерактивні елементи й додавати їх на сайт
5. Вивчати більш поглиблені аспекти JavaScript та frontend-розробки
6. Додавати візуальні ефекти на веб-сторінки
Чого не буде
 • Теорії без практики
 • Застарілих механік роботи
 • Переказу чужих лекцій і книг
 • Питань без відповіді
В рамках курсу ви будете працювати в групах над реальними проектами.
Це буде захоплююче та ефективно!
Записатись на курс
Що включає курс?
7 занять — вивчення основ, після яких ви зможете продовжити навчання на поглибленому рівні
Контроль знань — практичні роботи та тести
Постійні консультації та коментарі від викладача, навіть поза заняттями
Сертифікат про закінчення
Створення простих додатків за допомогою умовних і циклічних конструкцій
Досвід роботи в команді
Програма навчання
Даний курс є частиною програми Frontend Development , Full Stack Java Developer , JavaScript Development
1. Вступ до мови програмування Javascript
 • Загальна інформація про мову та її особливості
 • Довідники, специфікації і посилання на них
 • Консоль розробника
 • Зовнішні скрипти і порядок їх підключення
 • Змінні та правила їх іменування
 • Типи даних та приведення типів
2. Основні оператори
 • Оператори порівняння і логічні значення
 • Умовні оператори
 • Логічні оператори
 • Конструкція switch
3. Цикли і функції
 • Цикли ‘for’, ‘while’, ‘do … while’
 • Рекурсія і поняття стека
 • Поняття і синтаксис функції
 • Функціональні вирази
 • Області видимості
 • Псевдомасив ‘arguments’
 • Функції зворотного виклику (callback)
4. Масиви
 • Перебираючі методи
 • Внутрішнє представлення масивів
5. Об'єкти
 • Передача за посиланням
 • Перебір властивостей
 • Стандартні вбудовані об’єкти
6. Робота з Git
 • Робота з Git Bash
 • Workflow від створення сховища до його відправки на віддалений сервер
 • Робота з гілками
 • Робота з конфігураційними файлами
Викладачі
Зробіть перші кроки в навчанні під керівництвом практикуючих спеціалістів!
Володимир Мартинов

Front End / Shopify Developer

Більше 3 років у розробці. Починав з верстки landing pages і тем для Opencart. Пізніше займався розробкою сайтів на WordPress (front + back) з використанням HTML, CSS3, JS, PHP. Брав участь у створенні CRM-системи для норвезької продуктової компанії «Gastropartner» за допомогою PHP-фреймворку «Codeigniter». У роботі використовує HTML, Sass, JS. Також має досвід розробки на React JS і React Native.

 

«Я чую і забуваю. Я бачу і запам'ятовую. Я роблю і розумію» (Конфуцій)

 

Викладання — це можливість поділиться досвідом вирішення завдань, з якими стикався на реальних проектах. Ще раз повторити пройдене, вивчити щось самому і не дати вам наробити моїх помилок.

Марк Доня

Full Stack Magento Developer

Magento evangelist і Full Stack Magento Developer. До цього кілька років був розробником на фрілансі і допомагав закордонним компаніям з версткою, кастомізацією Wordpress, Opencart, розробкою на PHP і JS. У роботі використовую не менше 20 різних бібліотек JavaScript. Крім JavaScript, володію також PHP, Git, PhpStorm, Insomnia, Magento 1/2, Zend. Є сертифікованим тестувальником ПЗ.

 

Простими словами поясню будь-якої складності. Відповім на всі виникаючі питання. Покажу всі важливі деталі і секрети, потрібні техніки для максимально швидкого прогресу.

Працевлаштування
Допомагаємо в працевлаштуванні після проходження комплексної програми навчання Frontend Development , Full Stack Java Developer , JavaScript Development
Ми надаємо нашим студентам можливість працевлаштуватися в компаніях-партнерах за їхнім запитом. ITEA також активно співпрацює з платформою Jungo, яка допомагає Junior-фахівцям знайти роботу. Завдяки цьому Ви отримуєте:
Кар'єрну консультацію
Допомогу у створенні перспективного резюме
Доступ до рекомендаційної системи підвищення кваліфікації, яка допоможе адаптувати ваші навички під сучасний ІТ-ринок
Перший досвід роботи на стажуванні/фрілансі/аутстафінгу, в тому числі і на зарубіжних ринках
Допоможемо скласти резюме і перевіримо результат
Підберемо вакансії в партнерських компаніях і рекомендуємо ваc
Надамо підтримку і консультації при проходженні співбесід
Встигни забронювати своє місце в групі
Оберіть зручний формат
Офлайн
Онлайн
Ваш номер телефону
Підписанням та надсиланням цієї заявки я підтверджую, що я ознайомлений з Політикою конфіденційності і приймаю її умови, включно з регламентуючими обробку моїх персональних даних, і згоден з нею. Я надаю свою згоду на обробку персональних даних згідно з цією Політикою конфіденційності.
Ціна:
5000 грн
3250 грн
Що включає онлайн формат?
 • Навчання в форматі перегляду стріму або запису занять
 • Особистий кабінет з доступом до матеріалів курсу
 • Допомога ментора курсу
 • Актуальну програму навчання
Що кажуть наші випускники
Відгуки з ресурсу dou.ua
Mariana Svirzhevska
Проходила курси JavaScript Base (05.2019 ), JavaScript Advanced (06.2019) і React JS (10.2019). Вибирала курс по програмі, яку в ньому будуть проходити (шукала, щоб окремо js базовий без хтмл, працюю верстальщиком і тратити час на це не хотілось). JS Advanced i React викладав Андрій Доценко. Кожне заняття це близько 2х годин лекція (або lifecode з поясненням та посиланнями на відповідну документацію) і година практичне заняття (однак бувало й навпаки — година лекція, дві — практика). Загалом об’єм інформації величезний і не завжди просто (суб’єктивно мені react-redux, react hooks). Домашні завдання об’ємні та потребують поворошити мізками і все ж розібратись з матеріалом. Але це реально дуже допомагає вникнути в суть(!) Звідси, для тих, хто шукає ’чарівну пілюлю’, де він просидить на курсах півтора місяці і стане відразу розробником — так не працює. Потрібно буде працювати і на занятті і в дома, вчитись самому докопатись до потрібного методу в документації, а не задавати 100 питань ментору (знову ж таки суб’єктивно, на роботі так само потрібно буде ритись в гуглі і вирішувати ту чи іншу задачку). Для себе — отримала масу нових знань і навиків на цих курсах, а головне дійсно розібралась, як це працює ’під капотом’. Окремо величезне спасибі Андрієві Доценко, всі приклади і задачки він готував реальні, які найчастіше бувають на проектах, часто залишався після заняття, щоб відповісти на запитання по домашкам. Всіх благ і пул реквестів без конфліктів.
Дина Катеренюк
Всім привіт! Хочу поділитись своїм досвідом навчання в ITEA та розкажу трішки про працевлаштування (можливо комусь буде корисно, особливо, тим хто починає свій шлях в Frontend Development). В ITEA я вивчала JavaScript, пройшла курс JS basic та JS advanced (витратила 3 місяці). В цілому, в ITEA дуже хороша програма курсу, але щоб її освоїти потрібно багато навчатись (в середньому витрачала 2-3 години на день). Домашні завдання перевіряє ментор і дає свій фідбек, якщо виникають складності у виконанні дз — ментор теж може допомогти в онлайн режимі. Після успішного завершення курсів по JS в ITEA, я приступила до вивчення Angular (витратила 2 місяці), після чого написала проект і залила на gitlab. До речі, для студентів, які закінчили курси з відзнакою, ITEA допомагає в працевлаштуванні — відправляє ваше резюме в компанії, з якими співпрацюють! ITEA дає дуже хороший старт! І власне, після 5 місячного навчання я розпочала шукати роботу. Як і всі, в резюме я указала стек технологій, які вивчила та лінк на gitlab профіль. На пошуки роботи я витратила 1 місяць, за який провалила 3 інтерв’ю (дякуючи яким покращила свої знання) та було 2 успішних інтерв’ю, після яких отримала офер. ....
Olha Klymas
Могу сказать, что трудоустройство после курсов есть. Я прошла весь курс по Frontend, мне помогли составить портфолио и резюме, была встреча с рекрутером. Несколько раз мне звонили с ИТЕА, говорили, что у их партнеров есть подходящая вакансия, и предлагали передать мое резюме. Я соглашалась и получала от партнера тестовое задание. На третий раз меня пригаласили на собеседование. Сейчас работаю на позиции фронта и очень довольна. Встречала двоих парней, с которыми проходили JS, они тоже устроились на работу. Не знаю, правда, посредством ИТЕА или нет.
FAQ
Чи не буде в курсі забагато теорії? Я отримаю реальні знання?
Інформація без практичного закріплення довго не тримається в пам’яті. Тому після отримання нових знань наші студенти одразу застосовують їх на практиці. Викладач допомагає їм упоратися із задачами та відповідає на питання, що можуть виникати. Тому на вас чекає практика на заняттях, у домашніх завданнях, а також при роботі над власним проектом наприкінці курсу.
Якщо я роблю паузу в навчанні (наприклад, через хворобу), чи зможу я поновитися? Або гроші й час будуть утрачені?
Якщо ви змушені припинити навчання, вам потім не потрібно буде повертатися до самого початку. Ви можете продовжити з того ж місця, де зупинилися, а отже, ваш прогрес не буде втрачено. Деталі поновлення ви можете уточнити в адміністрації.
Як проходить процес працевлаштування в ITEA після проходження курсу та отримання сертифікату?
Студенти, які набрали максимальну кількість балів протягом навчання та пройшли програму Roadmap, отримують спеціальну форму резюме, за якою ми співпрацюємо з нашими партнерами. Ми також проводимо перевірку резюме, супровідних листів та даємо консультації, якщо виникають якісь питання. Наш кар’єрний центр мотивує та підтримує кожного кандидати до тих пір, поки він не обере для себе найкращу пропозицію.
Чи допомагатиме мені викладач з розв’язанням практичних задач: даватиме поради, дивитиметься скріншоти, пояснюватиме те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв’язку, аби спрямувати студента й за потреби виправити його. Він проводить навчання, спираючись на свій досвід, та наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі за програмою, поки студенти не опанують матеріал на потрібному рівні.
Чи існують вікові обмеження на проходження курсу?
Курси націлені на аудиторію віком від 18 років. У нас також є курси для дітей від 8 років.
Потрібно мати попередню підготовку в рамках вашого навчання?
Мінімальні вимоги вказані на сторінці кожного курсу. Частіше за все базові курси програмування не вимагають спеціальної підготовки. Для поглибленого навчання достатньо матеріалу попереднього курсу.
Який рівень англійської потрібен для працевлаштування на позицію Junior?
Рівень англійської безпосередньо залежить від вакансії. Для багатьох Junior-спеціалістів англійська рівня Intermediate буде перевагою, однак для деяких вакансій достатньо рівня Elementary.

JavaScript — популярна й гнучка мова програмування. Вона допомагає створювати різні web-додатки, ефекти й анімації. Пройшовши курси JavaScript в IT Education Academy, ти вивчиш базис, необхідний для отримання стабільної високооплачуваної посади. Наші викладачі створили особливу програму, у якій залучаються теоретичні, практичні та інструментальні прийоми навчання. На тебе чекають захопливі лекції та завдання в красиво оформлених аудиторіях академії. Навчися разом з ITEA писати зрозумілий і чистий код!

Кому підійдуть курси JavaScript?

Найбільш затребуваними на ринку праці вважаються розробники ДжаваСкрипт. HTML допомагає задати потрібну розмітку сайту, CSS призначений для створення привабливого зовнішнього оформлення, а ява — «оживляє» все це. Пройшовши курси JavaScript з працевлаштуванням, ти дізнаєшся про інструменти для визначення реакцій web-сторінок на дії користувачів.

 

Хочеш змінити набридливу роботу, до якої не лежить душа, або із самого дитинства мрієш стати програмістом? Тоді варто перекваліфікуватися разом з коучами ITEA! Для кого буде корисний JavaScript курс? Ця програма навчання підійде:

 • новачкам з нульовим досвідом роботи, які, утім, мріють про професії в IT-індустрії;
 • верстальникам, які хочуть прокачати навички у front-end;
 • самоучкам, щоб отримати цілісні знання та структурувати раніше вивчені відомості.

 

Найцікавіше те, що джава є досить простою мовою, але несе в собі багато фундаментальних понять на кшталт об'єктно-орієнтованої моделі та структури даних. Пройшовши навчання JavaScript, отримаєш основну базу про всі «сіоподібні» мови. Навіть попри те, що яву створили більше ніж 20 років тому, вона досі має попит — не старіє, а тільки продовжує розвиватися й допомагає спрощувати веб-розробку.

 

Курси JavaScript в Харкові стануть відправною точкою для отримання професії мрії з високим доходом і постійним попитом роботодавців. Ти зможеш вийти на вищий рівень, виконувати складні проекти та створювати дійсно оригінальні речі після випуску з академії. JavaScript курси в Харкові представлені доступною й грамотно підібраною програмою навчання. Отриманих знань буде достатньо для швидкого старту в айті-сфері, роботи в офісі або на фрілансі й отримання високої оплати.

Курси JavaScript у Харкові: переваги

Усі, хто мріють пов'язати професійну діяльність зі створенням інтерактивних порталів, повинні опанувати мультипарадигмальну мову. Курс з JS розрахований на велику аудиторію незалежно від наявних знань. Представлена ​​інформація буде корисна як новачкам, так і успішним айтішникам. Наші заняття відрізняються такими перевагами:

 • простим і зрозумілим введенням учнів до програмування, викладеним доступною мовою без заплутаної термінології;
 • максимальним упором на деталізацію, що не дозволить упустити важливі нюанси нової спеціальності;
 • отриманими знаннями, які легко використовувати в реальному житті.

 

Курси Джава Скрипт стануть прямим напрямком на працевлаштування. Команда ITEA допомагає знайти роботу випускникам, оскільки по завершенню занять ти зможеш:

 • розбиратися в топовій мові програмування;
 • писати чистий код без помилок;
 • вільно створювати й налагоджувати додатки;
 • працювати з функціями й подіями;
 • реалізовувати отримання й передачу даних на сервер без перевантаження віртуальної сторінки;
 • займатися анімацією;
 • отримати основу про фреймворки.

 

Мрієш зайнятися програмуванням і користуватися веб-технологіями? Тоді курси JavaScript для початківців саме те, що тобі потрібно! На уроках викладачі ознайомлять студентів з найбільш багатофункціональною мовою, її просунутими можливостями та функціями. Навчившись цих понять, ти:

 • розшириш сферу знань;
 • отримаєш доступ до інструментів розробника;
 • познайомишся з функціями вищого порядку;
 • навчишся модельного створення порталів;
 • зможеш робити власні плагіни / інтерактивні сторінки;
 • будеш використовувати анімацію та станеш вельми затребуваним фахівцем.

 

Записуйся на курс JavaScript з нуля, вчися та відкривай двері в топові IT-корпорації з можливістю стрімкого кар'єрного зростання й високою заробітною платою!

JavaScript курс та його особливості

У представлену програму курсу JavaScript включена теоретична й практична частина. Усього на заняттях ти пройдеш шість блоків:

 1. 1. Вступ
 2. 2. Основні оператори.
 3. 3. Цикли й функції.
 4. 4. Масиви.
 5. 5. Об'єкти.
 6. 6. Робота з Git.

 

Кожен успішний випускник, пройшовши курси програмування на JavaScript, зможе стати крутим фахівцем і знайти роботу мрії! По завершенню навчання ти отримаєш:

 • ліцензований сертифікат, що підтверджує знання;
 • досвід роботи в команді, який стане в пригоді в реальних умовах;
 • проект для розширення портфоліо;
 • можливість працевлаштуватися в провідні компанії країни.

 

Стань універсальним солдатом айті-сфери, пройшовши курси з програмування JavaScript, щоб почати самостійно створювати сайти та додатки. Тоді в тебе не буде відбою від пропозицій роботодавців!

Ціни на курси JavaScript в Харкові

Пропонуємо пройти всього сім занять, щоб отримати можливість стати професійним програмістом. Уроки відбуватимуться 2-3 рази в тиждень у зручний вечірній час. Студентів ми поділяємо на дві невеликі групи, щоб викладач міг приділити необхідну кількість часу кожному. Всього за сім уроків на курсах з вивчення javascript для новачків ти отримаєш основні знання й навички для роботи з усіма базовими інструментами інтернету.

 

Дізнатися розцінки можна на офіційному сайті або за телефоном гарячої лінії. Не забувай, що в нас часто діють знижки, які допомагають істотно економити, не втрачаючи при цьому якості навчання!

Запис на курси з javascript в Україні

Забронювати місце можна дистанційно. Досить залишити контактні дані в спеціальній заявці. Наші співробітники зв'яжуться з тобою найближчим часом і уточнять деталі, щоб записати на JS курс для початківців і просунутих спеців. Тільки-но група студентів сформується, представник ITEA сповістить про це й надасть всі необхідні відомості, щоб приступити до теоретичного й практичного формату навчання.