spinner-it

Курси мобільної розробки в Харкові

Mobile Development

95%

Імовірність працевлаштування після
навчання за комплексною програмою

-45%

Економія при купівлі повної
комплексної програми
Mobile Development

-40%

Знижка при виборі 1 і більше курсів
(Знижки не сумуються)

Комплексна програма навчання – запорука перспективної кар’єри в IT. Пройшовши підготовку в нас, ти отримаєш якісні вміння та навички, затребувані топовими IT-компаніями. Інвестуючи в навчання, ти інвестуєш в успішне майбутнє.

Roadmap мобільної розробки під iOS і Android від ITEA

— це ваша можливість отримати затребувану IT-професію з нуля. Курси збудовані в оптимальній для початківців послідовності: від основ програмування (прості поняття змінних, циклів, масивів) до конкретних курсів з розробки під мобільні пристрої різних платформ. Вибирайте окремий курс або пройдіть повну програму підготовки мобільного розробника.


Одним з атрибутів успішного бізнесу давно став мобільний застосунок, здатний розв’язати завдання клієнтів та істотно підвищити конверсію. Це означає, що затребуваність мобільних розробників, особливо ж під iOS, буде на високому рівні та забезпечить вас роботою на десятиліття вперед. 


На цьому курсі на вас чекає комплексне навчання професії, де ви вивчите iOS-розробку від А до Я — починаючи з принципів роботи додатків і синтаксису мови Swift і завершуючи написанням першого власного додатка.  


Програма розробки під Android від ITEA — це хороший шанс отримати затребувану IT-професію з нуля. Опановувати нову сферу ви будете поетапно — від основ програмування (прості поняття змінних, циклів, масивів) до вузькоспеціалізованих знань з розробки мобільних програм.


Для цього вам буде потрібна мова Java, яка дозволяє реалізувати низку складних і грамотних рішень при створенні якісного софту. Після курсу ви можете претендувати на посаду Junior Android developer і отримувати зп в діапазоні 500-700 $. 


Формули навчання для отримання затребуваних професій:


1) [ Основи програмування ] + [ Java Pro ] + [ Android Pro ] = Junior Android Developer


2) [ Основи програмування ] + [ iOS Pro ] = Junior iOS Developer


3) [ Frontend ] + [ React Native Basic ] + [ React Native Advanced ] = Junior React Native Developer


  • Разова оплата

    123930 68150 грн

Не вистачає суми

Ми не допустимо, щоб це стало перешкодою для вашого майбутнього. Ви можете оплачувати курс у розстрочку, чотирма рівними платежами.

  • Оплата частинами

    18750 грн. X4

  • Разова оплата

Не вистачає суми

Ми не допустимо, щоб це стало перешкодою для вашого майбутнього. Ви можете оплачувати курс у розстрочку, чотирма рівними платежами.

  • Оплата частинами

    X4

Оберіть курс

Додаткові курси

Курс Java Pro

3083015400 грн.

Тривалість курсу: 111 год.

Курс Frontend

2850017100 грн.

Тривалість курсу: 90 год.

На жаль, у звязку з війною ІТЕА завершила свою діяльності в Україні.

This will close in 20 seconds